split with Cry of Humans & the… (nobody) collaboration

by Oppenheimer

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
00:54
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
00:13
9.
00:42

about

More info soon. Will be released as a 7" split with noise masters from Plzeň - Cry of Humans & the... (nobody) collaboration of many labels.
Limited edition of 120 pieces.

Dingleberry records (DE)
Dog Bless You records (CZ)
Rosa Punx Collective (CZ)
Apatrida records (CZ)
Swamper records (CZ)
Obsedante records (CZ)
Korobushka records (CZ)
Raw Zine records (CZ)
Rauha Turva records (CZ)
Pandamie (CZ)
Punkgen (SK)

credits

released May 1, 2015

tags

license

all rights reserved

about

Oppenheimer Czech Republic

Three dorks from forgotten town Weisskirchen.

contact / help

Contact Oppenheimer

Streaming and
Download help

Track Name: Oppenheimer
Slyšte svědectví nukleárního věku, doby, ve které dělí život jak ho známe od prvního preventivního úderu jen slabé zbytky vůle několika jedinců neustále nahlodávané strachem a touhou po snadných řešeních složitých problémů. Ale stojí taková doba ještě za zachování? Kšefty s válkami, kšefty s bezpečím, kšefty s chudobou, kšefty s důvěrou, kšefty s myšlenkou, kšefty s přírodou. Závist a touha po moci a zisku zaslepily elitu, začátek spirály masivní destrukce leží jen na dosah konečků prstů. Na troskách téhle sviňské doby budou vládnout krysy a švábi díky člověku, co umožnil restart – Oppenheimer.

Nesmyslné zbrojení obhajované zbrojením jiných zaručuje jediné – nejsme v bezpečí ani před sebou samými. Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny – Albert Einstein.
Track Name: Prokrasterminace
Namaluj. Tak napiš. Nebo slož. Vymysli. Žvaněním o tupostech potenciál neuplatníš, všechny kolem přesvědčuješ, že na nic nemáš čas. A na výzvy svých přátel odpovídáš stále stejně, osvědčenou otřepanou frází – mě se nechce. Tak si naser.

Žádná práce, jenom koláče. Místo sázení na zahradě sázíš raději na zahrádce rumy. Když se ti nechce nic dělat, tak se alespoň nevymlouvej.
Track Name: Pisscnic /Poodle Hair cover/
Chčí chčí na jídlo z McDonaldu zabalený v plastu. Zajdi si na maliny nebo na jahody do lesa. Krom hovna po tobě nezbude vůbec žádný odpad a ještě si víc pochutnáš.

Milujeme Poodle Hair.
Track Name: Perly moudrosti xenofobních populistů
Z hoven biče zapletené ve vzduchu teď práskající zatočí tam s vámi všemi bez použití násilí. Že nákupem falafelu podporuji Islámský stát? Neupad si na hlavu? Proč máme chodit venčit prasata na vodítku k mešitám? Nech si řeči na koledu.

Pánové z Úsvitu nabádají české Islamofoby k dětinským provokacím muslimské komunity a radí nám, jak nejedením arabských a tureckých jídel můžeme bojkotovat rostoucí sílu Islámského státu. Děkujeme.
Track Name: Můj mrazák není márnice
Kdo nemá rád zvěř, ten nemá rád lidi. Místo za svým názorem si stojíš na vedení, se stádem v pozadí nabývá tvůj názor pravdy. Život rozbourán je na kusy, nalepíme na něj čárový kód a vystavíme ho na pultech. Nežer maso. Nedělej to!

Nacpěte si vlastní pupek kadávery z velkochovů, dělali to naši předkové tak to budeme dělat taky. Naši předkové si taky mysleli, že je země placatá, že černoch není člověk a že žena je podřízená mužům.
Track Name: Kolik má Národní odpor ohmů?
Vím, že s IQ 88 ani okno nenakreslíš, tak mi teda zkus vysvětlit, co se mi to snažíš říct. Čistá rasa, čteš Mein Kampf, práci nemáš, zvedáš pravici! K bílým Čechám ti nepomůže špatné držení státní vlajky, místo nadávání na cikány běž raději spát. A jestli chceš svět úplně bez barev o tom si nech chlapče zdát.

Lidi ve Wunsiedelu v Německu vyřešili problém s každoročním pochodem nacistů originálně a po svém – založili nadaci Rechts gegen Rechts – za každý ušlý metr pochodu darovali 10 EUR proti-nacistické iniciativě EXIT Deutschland. Zesměšňování neonacistů je mnohem lepší než zbytečné šarvátky v ulicích a házení kostkami a klacky.
Track Name: Amanita Muscaria
Oddej se rulíku, oddej se blínu, oddej se oměji, nepoznáš splínu. Muchomůrka červená světí vlhkou hlínu. Moudrost předků a pohanských bůžků v krajině širé zapsaná.

Hipíci a jejich Hippie songy.
Track Name: Dvojí metr
Díváš se na sebe jak se z tebe stává to co nenávidíš, přesvědčuješ se o tom že je vše v pořádku, že nežiješ ve lži. (všechny měříš dvojím metrem)

Své špatné skutky si člověk velice dobře umí obhájit, ale nedej bože aby je dělal někdo jiný.
Track Name: Lysojedi
Vlčími stezkami, dalekými hvězdami. Hlubokými lesy, fialovými vřesy. Synové podzimu povstali v moravské bráně. Cesta není trnitá za osvícením.

Procitnutí nemusí přijít po bolestivé tortuře, jak nám tvrdí kniha knih.